دو بسته را در پوشه mods خود قرار دهید. امیدوارم این لیست ماسک صورت خانگی نتیجه رضایت بخشی داشته باشد و تا حد امکان مورد استفاده قرار گیرد. این ماسک در بسیاری از انواع پوست نرم است و اگرچه می تواند باعث احساس سوزش شود، قرن هاست که از این درمان استفاده می شود. روش درمان ممکن است به نوع زخمی که با آن مواجه می شود نیز بستگی داشته باشد. هزینه مربوطه نیز ممکن است در انتخاب درمان نقش داشته باشد. در طول سال‌ها، ما صدها غذا و اقلام مختلف خانگی را کشف کرده‌ایم که نقش کلیدی در درمان آکنه دارند. شما این کار را با خوردن غذاهای ناسالم به طور منظم یا قرار دادن خود در معرض مواد سمی که برای بدن شما ناسالم هستند انجام می دهید. این به دلیل کمبود اکسیژن است که باعث حل شدن بیشتر آکنه در بدن شما می شود. آب دارای خواص پاک کنندگی و جوان کننده شگفت انگیزی برای بدن انسان است.

آبکی (کمی ضخیم تر از آب) و سبک است که به آن اجازه می دهد در یک لحظه جذب شود و پوست من را هیدراته و در لمس فوق العاده نرم کند. اساساً چون من از بافت چسبناک و چسبنده آن متنفرم، انعکاس آن روی عکس‌ها و احساس سنگینی روی صورت است. اگر سیگار می کشید، ممکن است لازم باشد صورت خود را بیشتر بشویید. از همه مهمتر، جوش شیرین حاوی ذرات منفرد گرد و پودرهای ریز سفت هستند و لایه برداری ملایمی ایجاد می کنند. برخی از این داروهای بدون نسخه موثرتر از سایرین هستند، اما همه آنها به تسهیل علائم مرتبط با این وضعیت خاص پوستی کمک می کنند. ماسک آسپرین برای مبارزه با آکنه، قرمزی و تورم داروهای ضد آسپرین که برای بیماری های مختلف استفاده می شود و درد خفیف را درمان می کند. آکنه زمانی ایجاد می‌شود که باکتری‌ها و سلول‌ها در ناحیه پوست خود رشد کنند و باعث تورم جوش شوند. اکنون سیستم ایمنی شما وارد عمل شده و با باکتری ها مبارزه می کند.

نقاط سیاه، باکتری هایی هستند که باعث ایجاد آکنه و چربی اضافی در منافذ پوست شما می شوند. اما گاهی اوقات منافذ پوست با سبوم بیش از حد، سلول های مرده پوست و میکروب هایی به نام باکتری مسدود می شود. پاپایا یک عامل زیبایی طبیعی است که به عنوان یک لایه بردار عالی از سلول های مرده پوست عمل می کند و به تسکین پوست روشن و جوان شما کمک می کند. همچنین خاصیت خنک کنندگی دارد که باعث آرامش پوست و کاهش التهاب می شود. گولد دریافته است که به آرام کردن جوش های آکنه ناشی از ماسک، همراه با یک پارچه موسلین “برای لایه برداری نرم” که سلول های مرده پوست را از صورت پاک می کند، کمک می کند. اسکراب های ملایم به از بین بردن سلول های مرده از پوست ما کمک می کند. با این حال، مراقب باشید که در شستشو زیاده روی نکنید. با این حال، گیاهان خاصی وجود دارند که بیشترین پتانسیل را برای از بین بردن آکنه دارند. من همچنین پوست کم آب و مستعد آکنه دارم. اگر علائم آکنه بدون نتایج مثبت بدتر شد، حتی پس از استفاده طولانی مدت، مصرف را قطع کرده و با یک متخصص پوست مشورت کنید.

شما باید حتما از آب لیموی تازه به جای آب بطری استفاده کنید. در حال حاضر، من Make Up For Ever’s Velvet Mat را با 10hr wear Perfection Foundation Sephora ترکیب می کنم. من استفاده از Clinique Acne Solutions Foundation را متوقف کردم، زیرا فکر می‌کنم در حال شکستن است و پوشش آن را دوست ندارم. در اینجا برخی از محصولاتی است که هر زمان که Pond’s تمام شد از آنها استفاده می کنم. من از Pond’s Acne Clear White استفاده می کنم. اگر بعد از امتحان این نکات همچنان آکنه دارید – یا کیست یا گره آکنه دارید (لکه‌های عمیقی که پس از پاک شدن جای زخم باقی می‌مانند) – یک متخصص پوست می‌تواند کمک کند. هرگز پوست خود را بیش از 30 ثانیه در هوا خشک نکنید. روزانه اندام مردانه را هوا دهید. برو بیرون و بگذار به چهره خوبت نگاه کنند! قبل از اینکه روتین مراقبت از پوست من را امتحان کنید، می‌خواهم بدانید که مراقبت از پوست من ممکن است با پوست شما کارساز باشد یا نباشد. اگر طرز پخت را نمی‌دانید، می‌توانید از این مرحله صرفنظر کنید و فقط پودر را مانند روش معمولی خود بمالید یا آن را در یوتیوب جستجو کنید! مرحله 2: جوش شیرین را آماده کنید.