این ماسک آبرسان به روشن کردن رنگ ناهموار پوست کمک می کند و به آرامی ظاهر اسکارهای قدیمی آکنه و تغییر رنگ ناشی از نور خورشید را به حداقل می رساند. با رنگ ناهموار پوست، پوست شما پیرتر از آنچه هستید به نظر می رسد. یکی از روش های مهم برای محافظت در برابر آکنه این است که پوست خود را نچینید. لایه برداری شیمیایی: روش لایه برداری شیمیایی روش کمی متفاوت برای از بین بردن اپیدرم پوست است: این یک اسید بسیار قوی برای از بین بردن جای زخم است. آیا کرم برای از بین بردن این اسکارهای کثیف موثر است؟ Dermefface FX ادعا می کند که اسکارها را مانند جادو محو می کند … این به کاهش انواع اسکارها از جمله اسکارهای آکنه (واقعاً شما)، اسکارهای سوختگی، اسکارهای هیپرتروفیک، اسکارهای جراحی، آبله مرغان و اسکارهای جراحت کمک می کند. می‌دانم که هر فردی دارای انواع مختلف پوست است، اما محصولاتی که در زیر به آنها اشاره می‌کنم واقعاً وضعیت پوست من را بدتر می‌کنند. Defensil دو خط محصول دارد که یکی از آن ها BAR SOAP است که قیمت آن تقریباً در حدود PHP35 @ Watson است.

اکثر افرادی که فواید واقعی یوگا را نمی دانند، گاهی فواید یوگا درمانی را با یوگا مخلوط می کنند، اگرچه این دو روی یک سکه هستند و با یکدیگر مرتبط هستند، اما اهداف متفاوتی دارند. بنابراین برای کسانی که مشکل مشابه من دارند و قصد خرید Defensil یا Panoxyl را دارند. در ابتدا در امتحان این محدوده کاملاً شک داشتم، زیرا مشکل اصلی من آکنه است نه خشکی. دلیل اصلی اینکه من تصمیم به این کار گرفتم به دلیل مواد اصلی آن است که اسید گلیکولیک است. دلیل خرید این مجموعه به این دلیل است که می‌خواستم جای آکنه را کم رنگ کنم یا حداقل کمی محو شود. اگرچه هیچ اثر قابل توجهی در بهبود جوش / آکنه وجود ندارد، اما حداقل می توانید صافی و تمیزی پوست خود را احساس کنید. برای آن دسته از محصولاتی که کار می کنند، تأثیر بسیار کم است، بنابراین یافتن بهترین درمان اسکار همیشه در سفر من است. اما چیزی که من دارم این است که گاهی اوقات محصولات درخت چای یا محصولات آکنه می توانند برای پوست های مستعد آکنه – حساس خشن باشند.

تا به حال، یون پوست مستعد ابتلا به آکنه است. بسیاری از گیاهان دیگر مانند آب نعناع، ​​پودر زردچوبه، روغن اسطوخودوس و روغن بادام وجود دارند که برای درمان آکنه بسیار مؤثر هستند. 1 قاشق چایخوری زردچوبه و در یک کاسه مخلوط کنید. خون سالم خون سالم قدم اول برای درمان اسکار آکنه است. احتمالاً مدتی طول می کشد تا ماسکی را پیدا کنید که بیشتر برای شما مناسب است و به شما کمک می کند از شر آکنه خلاص شوید، اما ماسک های زیادی برای انتخاب دارید. این به این دلیل است که علاوه بر ظاهر غیر جذاب، گاهی اوقات آکنه باعث درد می شود. روشن کننده پوست، مواد طبیعی مانند اسید کوجیک، شیرین بیان و توت این ماسک را برای انواع پوست ملایم می کند. صابون Ko-Jiesan- در چند ماه اول باعث می شود به بهشت ​​بروید اما بعداً شما را به جهنم می کشاند. در کشور ما کم‌فشار نزدیک است، باران‌های شدید باریده‌اند و دما کمی کاهش یافته است.