بسیاری از سبزیجات و میوه ها دارای آنتی اکسیدان ها و ویتامین هایی هستند که می توانند به بهبود و پاکسازی پوست کمک کنند. در واقع، ممکن است مجبور نباشید پولی خرج کنید. 1. ست های rejuv را با سایر محصولات ترکیب نکنید زیرا ممکن است هنگام استفاده از ست های جوان کننده پوست حساس شود. کرایوتراپی یکی دیگر از درمان‌های اسکار آکنه است که از انجماد مکرر برای کوچک کردن بافت اسکار استفاده می‌کند. یکی از این شبهات استفاده از ادویه های تند در غذاهاست. درم ابریژن- این یکی از موثرترین درمان ها برای اسکار آکنه در نظر گرفته می شود. ما یک خط رو به رشد چشمگیر از درمان های گیاهی طبیعی با کیفیت درمانی داریم تا آکنه و پوست چرب شما را سالم نگه داریم. ببینید، بسیاری از ما که مشکل آکنه داریم، به نوشیدن تمام این نوشابه‌هایی که اسید، رنگ و غیره زیادی دارند، ادامه می‌دهیم. سودا واقعاً می‌تواند صورت را خراب کند. برخی از درمان ها را می توان به راحتی در خانه به شکل درمان های خانگی مختلف یافت.

سامی جی جی در کرایست چرچ نیوزلند زندگی می کند و در خانه به عنوان طراح وب و بازاریاب اینترنتی کار می کند. سامی را می توان یافت که در حال ایجاد وب سایت، نوشتن مقاله یا گوش دادن به موسیقی و گاهی اوقات بازی گلف است. خوب، من این را می نویسم زیرا می دانم میلیون ها نفر در آنجا با مشکل آکنه وجود دارند که به نظر می رسد از بین نمی رود. اگر آکنه شما ناشی از این باشد، احتمالاً در سایر قسمت‌های بدن، از جمله بیشتر صورت و پشت، آکنه را نیز تجربه می‌کنید. خوب، صادقانه بگویم، چرا بزرگسالان آکنه دارند دلایل مختلفی دارد. آیا متوجه شده اید که در دوره هایی که استرس بیش از حد دارید به راحتی بیمار و مریض می شوید؟ به عنوان مثال، شغل شما استرس بیش از حد است. میدونی چیه، استرس رو رها کن! بله، می دانم که قبلاً این را شنیده اید، اما برخی از شما هنوز آن را انجام نمی دهید. بله، می دانم که بسیاری از متخصصان پوست با این موضوع مخالف خواهند بود.

با افزایش سن، پوست شما چروک می شود و خطوط ظریفی پیدا می کند. در صورت داشتن هر گونه نگرانی با متخصص پوست محلی خود مشورت کنید. ارتباط با متخصص پوست مهم است تا فردی که تحت درمان قرار می گیرد بتواند به طور کامل در مورد ماهیت مشکل و راه های ادامه درمان در خانه صحبت کند. آکنه نوعی مشکل پوستی است که جای زخم های قابل مشاهده ای را روی صورت شما می گذارد. اکنون برای ماسک خانگی صورت برای آکنه، پوست های چرب، ناخالصی ها، ترکیب های مختلفی از مواد تازه، اصل و در دسترس را معرفی می کنم. و مهم نیست که یک تبلیغ دارویی چه می گوید، درمان آکنه به تنهایی به شما کمک نمی کند در نبرد با آکنه پیروز شوید. کرم ها، ژل ها و حتی قرص هایی وجود دارند که می توانند به رفع مشکل آکنه کمک کنند. این عادت فقط مشکل شما را در مورد آکنه بدتر می کند. اگر تعجب می کنید که چرا آکنه یا سایر مشکلات پوستی دارید، این مشکل نوجوانان است. در زیر چند نکته برای درمان آکنه وجود دارد که برای بسیاری کارآمد بوده است. درمان های جایگزین دکتر همچنان در درمان آکنه احترام جدیدی به دست می آورند. 1. لیمو: لیمو یک راه سریع دیگر برای درمان جوش و آکنه است. اگر می‌خواهید پوستی شفاف داشته باشید، گریس قدیمی یا استفاده مجدد یکی از موانع بزرگ در راه شماست.