نه افرادی که ابرو ندارند، بلکه عمدا آن را آنقدر نازک می کشند تا شبیه خط مداد/قلم به نظر برسد. اگرچه این دانش را می توان در کتاب ها یافت، اما برای افرادی که مانند من نیاز به نمایش بصری دارند تا بدانند دقیقاً چه اتفاقی می افتد، این یک بستر عالی برای آن است! به لطف جامعه زیبایی در یوتیوب، تقریباً تمام دانشی را که درباره آرایش و مراقبت از پوست می دانم به دست آورده ام. سپس دیدم افرادی در مورد آرایش صحبت می کنند. در ابتدا واقعاً سخت بود که فکر کنم در آن زمان نمی‌توانستم با افرادی که می‌شناسم ارتباط چشمی برقرار کنم، چه برسد به غریبه‌ها. برای دریافت قوی ترین راه برای کمک به از بین بردن اسکار آکنه با پزشک تماس بگیرید. به من گفته شد که این ماسک به پاکسازی عمیق، پاکسازی آکنه، کنترل سبوم و مرطوب کردن صورت من کمک می کند. و امروز، بدون هیچ شکی، اینجا هستم تا یکی از ماسک‌های پاک‌کننده عمیقی که دوست داشتم را به اشتراک بگذارم.

Yarrow Hydrosol: این هیدروسول پاک کننده و قابض یکی از تونرهای انتخابی برای پوست های دارای آکنه است. از آنجایی که من همیشه کرم BB را روی صورتم می زنم، واقعاً دوست دارم از ماسک پاک کننده عمیق برای جلوگیری از مسدود شدن منافذ که منجر به ایجاد جوش های بزرگ می شود استفاده کنم. این ماسک در ظرف به این شکل است. پوست من بعد از 21 روز استفاده از محصولات و روتین های بالا دقیقاً به این شکل است. محصولات و درمان های مختلفی برای آکنه وجود دارد. برای برخی از محصولات، من داروخانه‌ها را خیلی بیشتر ترجیح می‌دهم، در حالی که برای برخی، احساس می‌کنم محصولات رده بالا بهتر عمل می‌کنند. من این محصول را خیلی دوست دارم و به سادگی نمی توانم بدون آن انجام دهم. فکر می‌کنم، می‌توانم بگویم، اگر چیزی را در داروخانه پیدا کردم، به اندازه محصول گران‌قیمتی که در حال حاضر استفاده می‌کنم، دوست دارم، و 99 درصد یکسان عمل می‌کند، به جای آن به سراغ محصول داروخانه می‌روم. همان‌قدر که می‌خواهم به تکنیک‌های آرایش کردن خیلی بد اشاره کنم، احساس می‌کنم آنچه مهم‌تر است مراقبت از پوستتان است.

چندی بعد، کمی روی آرایش وسواس پیدا کردم و شروع به استفاده از آنها کردم. من در آن لحظه یک شکستگی کوچک داشتم و می‌خواستم آن را برای پاک کردن شکستگی‌هایم انجام دهم. نه هر روز، بلکه در مواردی که به من اجازه می دهد کمی زیباتر لباس بپوشم. بله، آرایش می تواند حلقه های تیره و برخی از علائم ناخواسته روی صورت شما را بپوشاند. متأسفانه آکنه به دلیل آثاری که روی پوست به جا می گذارد می تواند منبع بزرگی برای خجالت باشد. من احساس می کنم که هر دو به یک اندازه عالی کار می کنند. بعد از یک پرواز شبانه، یک ماراتن با لباس خرگوش یا پیاده روی در امتداد جاده مریل‌بون در ساعات شلوغی، آیا نیاز عمیقی به تمیز کردن احساس می‌کنید؟ تا جایی که ممکن است صورت خود را تمیز کنید، به خصوص اگر به دلیل گرما یا ورزش زیاد عرق می کنید. اجازه دهید ماسک ۲۰ دقیقه بماند و سپس با آب بشویید تا تمیز شود. با این حال، زمانی که ماسک پس از استفاده روی صورت شما خشک می شود، کمی چسبنده می شود.

این بیماری در بین نوجوانان و نوجوانان به دلیل تغییرات در شیمی بدن در طول دوره رشد به نام بلوغ شایع است، اما بزرگسالان نیز ممکن است به آکنه مبتلا شوند. به خودم گفتم شاید باید برای مدتی آرایش را کنار بگذارم و ببینم چطور پیش می رود. من فقط دوست دارم که چگونه آرایش می تواند کارهای زیادی را روی صورت برهنه یک فرد انجام دهد. اما اگر به خوبی از پوست خود مراقبت کنید، آرایش می تواند بسیار بیشتر از این باشد. به تدریج، با گذشت زمان، بیرون رفتن بدون آرایش و همچنان در مورد آن احساس اعتماد به نفس برای من بسیار آسان تر بود! چون در آن زمان، با توجه به دوره‌ای که در آن تحصیل می‌کردم، احساس عجیبی در آرایش صورت کامل دارم و در واقع می‌ترسم که همکلاسی‌هایم شروع به مسخره کردن من کنند. من انواع مختلفی از ریمل را در اطراف دیدم اما نمی دانستم کدام را تهیه کنم. تا زمانی که شروع به وبلاگ نویسی نکردم نمی دانستم وسواس ماسک زدن دارم.

تقریباً یک سال بعد، وقتی 18 یا 19 ساله بودم، شروع به تماشای ویدیوهای یوتیوب کردم و شروع به آرایش کردن بیشتر و بیشتر کردم. من عاشق این هستم که چگونه آرایش می تواند یک فرد را متحول کند. اگر عاشق برنزه شدن با نور خورشید هستید یا فقط می خواهید آن ظاهر پیچیده آفتاب سوخته را ببینید – آن را فراموش کنید. و برخی از روش ها ممکن است عوارض جانبی داشته باشند که ممکن است بخواهید قبل از شروع چنین برنامه ای از آنها آگاه باشید. این حالت زمانی ایجاد می‌شود که گردن تحریک شود که ممکن است در اثر اصطکاک هنگام ورزش ایجاد شود و سپس ورود تحریک عرق را قطع می‌کند. زنانی که عادت به استفاده از کرم پودر دارند، اگر پوست صورت به دلیل استفاده از درمان های آکنه تحریک شود، ممکن است متوجه شوند که کرم پودر به راحتی اعمال می شود. برای آنهایی که مشتاق مدل‌های آکنه هستند، پیشنهاد می‌کنم قبل از شرکت در هر گونه کاستینگ باز یا ادامه دادن پای خود در صنعت، ابتدا از پوست خود مراقبت کنید و وضعیت پوست خود را تحت کنترل داشته باشید. تلاش برای حل این وضعیت با فشردن جوش ها نیز با قرار دادن گوشت محافظت نشده در معرض باکتری های بیشتر وضعیت را بدتر می کند.