اگر از آن به صورت پر صورت استفاده کنم که برای آکنه نیاز به آووکادو دارد، 3-5 قرص آسپرین (بدون روکش) حل شده در چند قطره آب به شکل خمیر درآید. این ماسک صورت را با افزودن مقداری عسل و پودر دارچین برای تشکیل خمیر چسبناک آماده کنید. اگر می خواهید آکنه خود را به طور موثر درمان کنید اما مطمئن نیستید که کدام درمان را انتخاب کنید، ماسک های صورت زردچوبه ممکن است برای شما مناسب باشند. برای سم زدایی منظم بدن و خلاص شدن از شر تمام مواد زائد که ممکن است باعث آکنه شوند، میوه ها و سبزیجات تازه زیادی مصرف کنید. جایگزین جوش های آکنه می تواند به بهبود جوش های آکنه کمک زیادی کند. به تدریج، ماسک صورت آووکادو برای آکنه، یک قاشق چایخوری آووکادو برای آکنه آب لیمو آووکادو برای آکنه را به سفیده تخم مرغ 0.5 اضافه کنید. ماسک صورت آووکادو برای آکنه روی صورت بمالید و ماسک صورت آووکادو برای آکنه بگذارید خشک شود. روغن یا مخلوط اضافه کردن چند قطره آب لیمو به مخلوط ماسک آووکادو برای آکنه آووکادو برای آکنه پوست.

شما همچنین می توانید آووکادو برای آکنه – مخلوط را به صورت خود بمالید و بشویید. روغن درخت چای برای جوش ها خواص ضد میکروبی و ضد قارچی روغن درخت چای یک درمان موثر برای بسیاری از موارد آکنه است. روغن درخت چای قبل از مالیدن روی پوست با کمی آب رقیق می شود. خاک رس منافذ مسدود یا مسدود شده را باز می کند و تمیز می کند، پوست را سم زدایی و روشن می کند، آلوئه ورا رطوبت را بازیابی می کند و پوست را آبرسانی می کند. مرطوب کننده ملایم یا ماسک آووکادو پودر آسپرین را برای ماسک خاک رس آکنه به انتخاب خود اضافه کنید، ماسک صورت آووکادو برای آکنه این ماسک را کمتر تحریک می کند و خشک می کند. ماسک سفید کننده پاپایا و خاک رس برای پوست های چرب با مخلوط کردن کامل 2 قاشق غذاخوری خاک رس آرایشی، ماسک صورت آووکادو برای آکنه، 1 قاشق چای خوری آلوئه ورا، 2 قاشق غذاخوری پالپ پاپایا، خمیر خوبی ایجاد می کند. این ماسک برای بهبود آبرسانی و درخشندگی بیشتر پوست نیز موثر است. ماسک ژله ای روشن کننده هیالورونیک اسید هیچ بوی مشخصی ندارد.

مخلوط را با Q-Tip بمالید، جایی که آکنه یا جوش روی صورت دارید و ماسک آووکادو برای آکنه برای آووکادو برای آکنه 15 دقیقه بگذارید. دکمه های ادکلن و آبلیمو برای خشک شدن سریعتر، می توانید مخلوطی از مقادیر مساوی ماسک آووکادو را برای آکنه ادکلن و آبلیمو امتحان کنید. ماسک را بیش از یک بار در 3-4 روز برای پوست های چرب و آووکادو برای آکنه بیش از یک بار در هفته ماسک صورت آووکادو برای آکنه استفاده نکنید. بلافاصله پس از پاکسازی پوستی درخشان پیدا کنید. مصرف این مواد را کاهش دهید تا پوستتان زیباتر شود. ماسک پوست چرب پنیر دلمه، ماست و شیر سرشار از کلسیم و منیزیم هستند. ماسک فلفل روغنی 2 قاشق غذاخوری رب فلفل قرمز یا زرد را با 1 تخم مرغ، 1 قاشق غذاخوری ماست و 1 قاشق غذاخوری ماسک آووکادو مخلوط کنید. به دلیل آکنه سینه در آن لباس های بد، بسیار گشاد و شل به نظر خواهید رسید. کار با آکنه قفسه سینه اغلب به دلیل ناحیه بزرگ پوست بسیار سخت است. اگر پوست شما دوست دارد (بدون ناراحتی یا سفتی)، ماسک صورت آووکادو برای آکنه کارهای روزمره خود را برای بهبود لک های آکنه شما انجام می دهد، ماسک صورت آووکادو برای آکنه برای روشن کردن پوست تیره و روشن کننده پوست.

وقتی آماده شد آن را روی نقاط آکنه ای که می خواهید درمان کنید بمالید. برای درمان آکنه در بازوها یا پشت، چند قطره روغن به حمام خود اضافه کنید و حدود 15 دقیقه حمام کنید. روی صورت بمالید و بگذارید 20 دقیقه بماند. می‌توانید صورت خود را کمی زرد کنید، ماسک صورت آووکادو برای آکنه این کار را قبل از خواب انجام دهید و صبح روز بعد زردی از بین می‌رود. بگذارید 15 دقیقه بماند. پس از اینکه مخلوط را روی صورت خود قرار دادید، اجازه دهید حدود 15-20 دقیقه خشک شود و آبکشی کنید. محصولاتی که امتحان کرده اید کار نکرده اند. 2. محصولات آرایشی آرایشی – برای جلوگیری از انسداد منافذ و همچنین تحریکات اپیدرم که مانند آکنه هستند و می توانند به آکنه کمک کنند، از محصولات رنگ آمیزی با برچسب noncomedogenic یا شاید بدون روغن استفاده کنید. با استفاده از محصولاتی که بدون استفاده از آرایش به شما احساس اعتماد به نفس می‌دهند، آن را در آغوش بگیرید. آیا عرق کردن تفاوتی ایجاد می کند؟ در اینجا چند نکته برای درخشان کردن پوست شما وجود دارد.