توصیه شده ترین محصول درمان آکنه ClearPores System است. این محصول توسط متخصصان پزشکی (چند پزشک و یک متخصص گیاهان دارویی) توصیه و تایید شده است. حتی با وجود اینکه احساس می کنم این محصول کمی گران است، واقعاً بدم نمی آید که برای چنین ماسک عالی هزینه کنم. این شامل تسهیل شرایط مناسب صورت با استفاده از یک محصول مناسب است. در نهایت آنچه را که برای خلاص شدن از شر اسکار آکنه / لکه های تیره استفاده کرده ام با شما به اشتراک می گذارم. لب‌های تیره و سیاه می‌توانند به ظاهر شما آسیب بزنند، اما با استفاده از عسل می‌توان این مشکل را برطرف کرد. من انواع محصولات موجود در بازار را امتحان کرده ام، اما متأسفانه، هیچ یک از آنها واقعاً نتوانستند مشکلات من را حل کنند تا اینکه مادرم به من پیشنهاد داد که سعی کنم هر شب صورتم را با آب نمک دریا بشوییم. برای کمک به جلوگیری از تجمع چربی که می تواند منجر به آکنه شود، صورت خود را یک یا دو بار در روز با آب گرم و یک صابون ملایم یا پاک کننده بشویید.

با این حال، به نظر می رسد هیچ چیز برای پوست من کار نمی کند تا زمانی که شخصی جینکو ارگانیک EverSoft با پاک کننده صورت گریپ فروت را به من معرفی کرد. با این حال، کارشناسان آکنه در واقع این موارد را به عنوان چیزی جز افسانه آشکار نمی کنند. بهترین راه برای مقابله با مشکل آکنه خود آموزش دادن به خودتان است و به همین منظور است که تصمیم گرفتیم در اینجا اسطوره های رایج آکنه را که مردم اغلب با آن مواجه می شوند فهرست کنیم. آکنه نوجوانان وقتی با آن مبارزه می کنید مشکلی نیست، زیرا به هر حال اگر واقعاً بخواهید برنده خواهید شد. بی رقیب بنابراین، اگر هنوز صابون Hot Processed را ندارید و به آن فکر می کنید، آن را امتحان کنید! مخصوصاً پسرها ممکن است بخواهند برخی از این کرم های رنگی را امتحان کنند. دکمه های ادکلن و آبلیمو برای خشک شدن سریعتر، می توانید مخلوطی از مقادیر مساوی ماسک آووکادو را برای آکنه ادکلن و آبلیمو امتحان کنید. باور کنید، شما نمی خواهید بقیه عمر خود را با زخم های ناشی از شعله ور شدن آکنه در گذشته بگذرانید. می دانم که قبلاً گفته بودم که این برای من کار می کند، اما این بار دیگر جواب نمی دهد. 7. شما نباید آکنه را درمان کنید – با گذشت زمان از بین می رود.

کمی راه طولانی را طی می کند. 3. آکنه فقط یک مشکل کوچک است، نیازی به واکنش بیش از حد نیست. در حالی که استرس بیش از حد ممکن است در واقع هورمون هایی تولید کند که می تواند آکنه را تشدید کند. استرس عادی و روزمره واقعاً باعث آکنه نمی شود. 5. استرس می تواند باعث آکنه شود. علت دقیق آکنه ولگاریس مشخص نیست. عوامل ارثی همچنان عامل اصلی منافذ بزرگ هستند. سیب همچنین فوایدی برای کوچک کردن منافذ روی پوست دارد. همچنین به دلیل محتوای روغن های پوست شما که نقش مهمی در تشکیل آکنه دارد، به عنوان یک قابض عمل می کند. هدف بررسی بهترین شواهد موجود برای درمان فردی آکنه. سوزان کتی می گوید که هیدروسول ویچ هازل آنتی اکسیدان ترین هیدروسول است و آن را برای پسوریازیس، اگزما، پوست ترک خورده یا تاول دار، برای درمان نیش حشرات و به عنوان درمان انتخابی برای رگ های واریسی و هموروئید توصیه می کند. سوزان کتی ترکیب رز هیدروسول با هیدروسل سیستوس (راکروز) را به عنوان یک درمان ضد چروک توصیه می کند.